Wpisy użytkownika Pani Hidden z dnia 18 marca 2016

Liczba wpisów: 1

pisarkazycia
 
Pani Hidden:
18.03.2016r


Nie było mnie.
Wybaczcie.


Chyba potrzebowałam chwili oddechu. Natłok obowiązków sprawił, że moje 'ja' poczuło się zagubione w swej własnej egzystencji. Zmieniły się poglądy - ważne stało się to co myślą ludzie, czego pragnie ich dusza a dopiero gdzieś tam na końcu swe własne, mało znaczące i skryte potrzeby. To zła chierarchia i zgubna teoria, której nie należy powielać w swoim życiu. Prowadzi to do skrajności jaka jest taniec do muzyki ludzi często bardzo odmiennych od nas. Warto zasłonić uszy swym własnym ego i podążać drogą swojego 'ja'.

Myśląc o was jako ludziach niemal mi najbliższych doszłam do wniosku, że ten o to właśnie blog powinien zostać tworzony wspólnie. Bo czym jest przecie Książka bez czytelnika, sklep bez towaru czy pies bez właściciela? Może porownanie wyda się zbyt płytkie, nijakie jednak sprowadza to istote rzeczy do wspólnego miejsca jakim bowiem jest sens. Wpadłam na pomysł abyście mogli wykazać swą kreatywność, twórczość poprzez zadawanie pytań, gościnne wpisy tutaj lub po prostu propozycja tematów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do napisania wiadomości prywatnej.


Hidden.
  • awatar gość: Nigdy nie można tańczyć do piosenki innych bo jest ona niczym jad węża kochana. Szybko odrzuć te myśli i wsłuchaj się w melodie swojego serca.
  • awatar Chrysalis ♕: Bardzo dobrze, że dostrzegasz to, iż jest to złą hierarchią! I dwa ostatnie zdania z pierwszej części wpisu - świetnie i trafnie opisane. I uważam, że wpadłaś na bardzo dobry pomysł, z pewnością na dniach wyślę jakąś wiadomość (przepraszam, ale teraz jestem po nauce i nie jestem już w stanie więcej myśleć :D). Trzymaj się <3
  • awatar ωαℓ ѕιę тσ נєѕт мóנ śωιαт !: masz rację to jest zła chierarchia dobrze że to dostrzegłaś. Na pierwszym miejscu powinnaś stawiać siebie :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›