Wpisy użytkownika Pani Hidden z dnia 23 marca 2016

Liczba wpisów: 1

pisarkazycia
 
Pani Hidden: 23.03.2016r


Śmie twierdzić, że pisanie o sobie jest niczym postawienie za cel przebiegnięcie maratonu. Przygotowujesz się do tego bardzo długo, rozważasz wszystkie możliwości stylu. Starasz się analizować każdy, nawet ten najmniejszy odcinek do przebiegnięcia myśląc o tym czy aby na pewno jesteś gotowy na ukazanie  cząstki swej własnej prywatności, która obnaży Cię przed innymi. Z pozoru łatwe zadanie okazuje się ogromnie problematycznym, ale przecież kto zna nas bardziej niż my sami?

Przechodząc do sedna sprawy za ekranu maleńkiego monitora w małej malowniczej miejscowości w województwie wielkopolskim pisze do was osiemnastoletnia wrażliwa i uczuciowa romantyczka, wielbicielka książek, opowiadań wychodzących wprost pod zaczarowanych dłoni poetów, pisarzy czy zwykłych śmiertelników. Amatorka zapisywania swych głębokich wyobrażeń w kilku rozdziałach opowiadań. Dążąca do celu, pragnąca spełnić się w przyszłości zarówno zawodowo jak i w życiu prywatnym. Od niedawna zainteresowana zdrowym trybem życia i odchudzaniem mimo wielu porażek na tym etapie. Posiadająca niską samoocene i miliony kompleksów na tle swojego 'ja'. Mająca wielu przyjaciół lecz zamknięta w swym ciele i własnej odmiennej rzeczywistości. Szara wśród tłumu, głucha wśród wrzasków, ślepa wśród kłamstw. Od niedawna wolontariuszka i dawca krwi. Od kilku lat zmagająca się z NBG (napięciowy ból głowy) obecnie rzadziej lub wcale. Ograniczająca się zakupoholiczka książek, uwielbiająca ich zapach, pragnąca w przyszłości posiadać swą własna i prywatna biblioteczkę. Posiadająca awaryjne plany na życie, pragnąca wiązać swą przyszłość w służbach mundurowych, dziennikarstwie lub pracą z dziećmi. Założyłam ten blog aby poprzez niego ukazywać Wam siebie, swą drogę przez cięzkie i kręte ścieżki życia na różnych jego płaszczyznach.


Zadaliście mi trudną pracę domową. Przez długi okres czasu rozmyślałam nad tym czy ją odrobić aż w końcu postanowiłam podjąć to wyzwanie, robiąc rachunek sumienia. Myślę, że chodź w połowie udało mi się sprostać waszym oczekiwaniom – jeżeli się mylę śmiało możecie dopytywać lub zajrzeć do poprzedniego wpisu. Jeżeli jednak  jesteście zainteresowani współpracą z moim blogiem oraz ze mną zapraszam do wiadomości prywatnej lub do poniższego wpisu.


Co myślicie o wyglądzie bloga?
Czy nie powinnam go stworzyć bardziej w kobiecych odcieniach czerwieni czy zieleniach wiosny?

Pozdrawiam Hidden.


tumblr.jpg
  • awatar Shime ☾: Świetny wpis, a co do wyglądu, uważam, że ten z jakiegoś powodu jest po prostu świetny <3
  • awatar Realisty-cznie: ja uwielbiam niebieski, mi się bardzo podoba *-* . Wybór należy do Ciebie :)
  • awatar ♦♣ Niewidzialna ♣♦: Trudno jest napisać coś szczerze o sobie. Ja spróbowałam i czuję się lepiej,a widzę, że Tobie też się to udało. Tez interesuję się od nie dawna zdrowym stylem życia :D No i niestety mam NBG :/ Na Twoim blogu jestem pierwszy raz, ale bardzo mi się spodobał i będę tu często wpadać :* A wygląd jest boski ^.^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›