Wpisy użytkownika Pani Hidden z dnia 15 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 1

pisarkazycia
 
Pani Hidden: 15.08.2016rok

Po waszych komentarzach jest mi jeszcze bardziej wstyd. Musicie mi wybaczyć rzadko się zdarza by komuś mnie brakowało – a jednak!

Zbyt bardzo zajęłam się drugim blogiem a mówią, że pasje należy rozwijać, dzielić się nią. To prawda, rozwinęłam się od ostatniego wpisu przed moim odejściem. Przestałam nawet ukrywać, że Molinka Książkowa to ja – w końcu to moje dziecko ja je pielęgnuje, dopieszczam i staram się aby nic mu nie brakowało do rozwoju. Nigdy bym  nie powiedziała, że zacznę dzielić się z innymi recenzjami książek, które pochłaniam czy jakimiś ciekawostkami z życia molika. Cóż, jednak życie potrafi mnie jeszcze zaskoczyć. Zmieniło się nawet moje nastawienie, pesymizm który dotychczas mnie ograniczał i pojawiał się na każdym kroku pomału odpuszcza jednak są dni, gdzie nie potrafię znaleźć nic dobrego w sobie.


  • awatar Chrysalis ♕: Najważniejsze, że już jesteś Molinko :* Chciałam do Ciebie pisać, byś wróciła na pingera, ale stwierdziłam, że nie będę naciskać, bo na spocie zauważyłam również się odnalazłaś. :) Świetnie, że się rozwijasz, to najważniejsze. A tych negatywnych dni całkowicie nie da się uniknąć, jesteśmy tylko ludźmi, a by móc cieszyć się życiem, musimy poznać także jego gorzki smak. Jednakże życzę Ci by było ich jak najmniej i cieszę się, że wszechobecny pesymizm zaczyna odpuszczać. Ahh, Happysad, nawet nie wiesz ile przez tę piosenkę wspomnień i myśli teraz krąży mi po głowie. ; )
  • awatar track13: Świetnie łączysz słowa w sposób by zaciekawiły czytelnika, masz w sobie prawdziwy dar i nigdy nie próbuj go zaniedbać! Bardzo cieszy nas ze powróciłaś tu :) co do dochodzącego pesymizmu, nic tylko dalej brnij w strone pozytywu a nawet chwilowe powroty ustaną! Trzymam mocne kciuki miłego wieczoru :**
  • awatar She's a whiskey in a teacup: W takich chwilach trzeba tylko przeczekać burzę, potem słońce znów świeci :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›