Wpisy użytkownika Pani Hidden z dnia 18 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 1

pisarkazycia
 
Pani Hidden:
18.08.2016r

Całą noc przepłakałam - dziś się rozstaliśmy.
Ciągle na mnie krzyczał a na koniec wszystko co złe przypisał mi. Nie jestem idealna wiem ale zawsze byłam na jego skinienie, humorki. Czuję się w pewnym sensie oszukana jakby przy mnie pokazywał fałszywą twarz.. Znosiłam wszystko, przepraszałam nawet gdy wina leżała po jego stronie, wyciągałam z dołka kiedy to on zabawiał się z innymi w  wiadomości o treściach nie zbliżonych do koleżeństwa. A teraz twierdzi, że "mnie nie zna", że to on jest pokrzywdzony. Zawsze wszystko musi być tak jak on chce.. Czuję się podle. Jakby człowiek, który był tak blisko mnie nagle stał się obcy.

Spełniłam dziś czytelnicze marzenie kupując "małe życie". Książka licząca 814 stron. O dawna stanowiła moje pragnienie. Poza tym nabyłamfilcowe misie i sówki, które mają zawisnąć nad moją na razie dość skromną biblioteczką. Odpisała również Pani z wydawnictwa z wiadomością, że książka została wysłana i już w przyszłym tygodniu powinna dotrzeć.

Źle, fatalnie. Umieram.
  • awatar taste_the_bitterness: Jejku to okropne Musisz być silna, a wszystko się ułoży :) Bądź sobą, a będzie dobrze Pozdrawiam serdecznie
  • awatar Chrysalis ♕: A to ten sam chłopak co kiedyś pisałaś czy inny?
  • awatar Pani Hidden: @Mała czarna ✯: ten sam
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›