Wpisy użytkownika Pani Hidden z dnia 19 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 1

pisarkazycia
 
Pani Hidden:
19.08.2016r.

Pierwszy dzień bez niego.
Nie płacze, nie izoluje się od spraw dotychczasowych.
Na wierzchu wyglądam jak normalna kobieta. W środku zero tłumionego płaczu tylko rozlewające się palące uczucie wokół serca. Muszę zebrać się w sobie i odesłać mu jego pierścionek, który był dla mnie i łańcuszek jak to ujął "jest dla niego najważniejszy". Kiedyś to ponoć ja taka byłam. Może to wcale nie boli serce? Tylko wstyd i rozczarowanie człowiekiem, z którym byłam? Nie kazałam mu oddawać moich rzeczy, stwierdziłam, że to by było zbyt okropne. Potrzebuje silnego kopa, mobilizacji by skupić się na sobie, zacząć wszystko od nowa. Mam przed sobą rozkwitającego bloga, współpracę z wydawnictwem, rok szkolny kończący się maturą i wiele innych perspektyw. Może to kiedyś moje teksty ukażą się na łamach dość gustownego wydawnictwa a może napiszę własną książkę? Jedno wiem na pewno - potrzebuję odszukać w sobie ukrytą siłę, nie bać się zmian.
  • awatar Chrysalis ♕: I tak dobrze sobie radzisz, a te palące uczucie z czasem całkowicie wygaśnie. On nie był Ciebie wart. Cieszę się, że nie dajesz się emocjom, ale je kontrolujesz, myślisz o przyszłości, o perspektywach. Ale na wszelki wypadek przesyłam tego kopa :D
  • awatar ♥ Destiny ♥: Zobaczysz będzie dobrze.Dobrze,że bierzesz się w garść.Szacun :)
  • awatar Jędza z piekła rodem: Kazał oddać prezenty? Oj, nie mam dobrego zdania nt takiego zachowania ;) trzymaj się, podołasz, wierzę w Ciebie!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›