• Wpisów:3
  • Średnio co: 242 dni
  • Ostatni wpis:5 dni temu
  • Licznik odwiedzin:9 547 / 971 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
16.10.2018 r.
*21:30*

Wchodzę na falę.
Nabieram wiatru w skrzydła.
Rozkładam maszt.

Wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Trzymajcie za mnie kciuki.
 

 
14.10.2018 rok

Ostatnio praca pochłania mi większą część mojego codziennego życia, a do tego w weekendy ciągle przebywam na różnych szkoleniach lub po prostu jestem na studiach. Kartki z kalendarze jakby same się wyrywały, a ja zastanawiam się, gdzie uciekło mi ostatnie pół roku.

Dziś tak po prostu poszłam do lasu, chłonęłam jego wilgotny zapach. Cieszyłam oczy widokiem kolorowej jesieni. Dawno nie była tak piękna i zmysłowa, odziana pajęczynami utkanymi starannie przez pająki. Wiatr szumiał między gałęziami, dotąd czuję w płucach tę świeżość. Włosy niepoukładane żyły swoim życiem.


  • awatar Gość: @gość: Myślisz, że ktoś kto pracuje w korporacji pisałby tak pięknie o lesie? Ludzie z Korpo nie mają czasu na las.. po pierwsze siedzą tam jak maszyny i robociki, a po drugie jak mają wolne to jadą na zgranicę.. byle prestiżowo.
  • awatar Gość: No i co z tego i tak zostawisz ten las pachnący bo Ci wyjałowią nozdrza, Twój wzrok ogarnie cień, Twoje serce skamienieje. Czuć że jesteś w korporacji
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
13.10.2018 rok.

W zaskakująco szybkim tempie znów tu powracam. Stary, dobry pinger okazuje się lekarstwem na wszelkie zło. Usunęłam stare wpisy, by zacząć tu wszystko od nowa. Choć od nowa wydaje się dość abstrakcyjnym stwierdzeniem. Życia nie da się włączyć od nowa, usunąć stare dni i utworzyć tak po prostu bez konsekwentnie nowe. Nie wiem, czy jeszcze mam tu do kogo pisać, ale sama świadomość przelewanych słów daje mi poczucie lekkości. Ostatnio potrzebna mi terapia słowna, ale taka bezdźwięczna.

  • awatar Anouk ♂: @gość: Beka powiadasz. Myślę, że brakiem stosowności jest to, że wchodzisz tu i jako gość łatwo wyrzucasz słowa, które i tak nic nie znaczą. Słowa nabierają sens wówczas, gdy wypowiadasz się personalnie. Pozdrawiam :-)
  • awatar Gość: No chłolera znowu będziesz tu karynić no szok i beka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›